Umělá inteligence - ve službách lékařského týmu

Již dnes je možné využít služeb umělé inteligence pro automatický popis nebo třídění radiologických vyšetření ve zdravotnických zařízeních.

Přívětivost uživatelského prostředí je zajištěna plnou integrací do produktové rodiny Dicompass.

Nejčastější použití umělé inteligence našimi zákazníky jsou v provozu chirurgických, ortopedických, plicních a interních ambulancí.

plus_icon minus_icon

Příklad použití v provozu interní a plicní ambulance

Umělá inteligence jako rychlý pomocník při popisu plic, který dokáže rychle označit problematická místa a rovnou popsat náleznebo je označit jako podezřelá.

Zásadně tedy ulehčí práci lékaři, který by musel provést popis obvykle na obyčejném kancelářském monitoru s nevyhovující kvalitou zobrazení, případně počkat na popis radiologem, který může být v danou chvíli zaměstnaný dalšími vyšetřeními.

V celém procesu tedy umí pomoct i radiologům, kteří budou moci provést popis snímků s menším tlakem na rychlost vyřešení každého vyšetření.

plus_icon minus_icon

Příklad použití v provozu chirurgické a ortopedické ambulance

Umělá inteligence jako rychlý pomocník při popisu zlomenin, dislokací nebo kloubních výpotků. Dokáže rychle označit problematická místa a rovnou popsat nález, nebo je označit jako podezřelá.

Zásadně tedy ulehčí práci lékaři, který by musel provést popis obvykle na obyčejném kancelářském monitoru s nevyhovující kvalitou zobrazení, případně počkat na popis radiologem, který může být v danou chvíli zaměstnaný dalšími vyšetřeními.

V celém procesu tedy umí pomoct i radiologům, kteří budou moci provést popis snímků s menším tlakem na rychlost vyřešení každého vyšetření.

Součástí je i Milvue SmartXpert®, který umí připravit měření obvyklých vzdáleností a úhlů dle obsahu snímku.

plus_icon minus_icon

Jak mohu začít umělou inteligenci používat

V případě, že máte o umělou inteligenci zájem, kontaktujte nás na emailu objednavky@medoro.org.

Ze strany zákazníka tedy není nutná žádná instalace a konfigurace doplňkového software. Vše potřebné je součástí produktů Dicompass Cloud a Dicompass Gateway.

Pokud žádný z uvedených produktů nepoužíváte a máte zájem o umělou inteligenci, tak nás prosím kontaktujte na chatu, emailu, nebo telefonním čísle +420 775 324 044. Určitě spolu najdeme vhodný způsob integrace do Vašich stávajících IT systémů.

V tuto chvíli je pro Vás připravena certifikovaná umělá inteligence Milvue pro popis rentgenových snímků - zdravotnický prostředek třídy IIa.

Součástí aktuální integrace je Milvue SmartXpert® (předpřipravené měření) a Milvue SmartUrgences® (7 nálezů)

  • kostí: fraktura, dislokace, kloubní výpotek
  • plic: plicní noduly, pneumotorax, opacita, pleurální výpotek

Usilovně pracujeme na dalším rozšíření znalostní databáze diagnóz. Brzy bychom měli rozšířit integrace s výrobci umělé inteligence pro popis mamografií, CT, MR, atd.

Aktuálně připravujeme integraci s dalšími výrobci umělých inteligencí: